Anasayfa Hakkımızda Faaliyet Alanlarımız Misyonumuz İletişim

AŞI BUZDOLABI

AŞI BUZDOLABI

Aşılar biyolojik aktif maddeler olduklarından etkinliklerinin korunacağı ortamlarda(soğuk zincirde) saklanmak durumundadırlar. Aksi durumda aşı yapılsa da bağışıklık sağlanamamış, dolayısıyla hastalıklara yönelik duyarlılık da devam edeceğinden aşı ile korunabilir hastalık vaka ve salgınlarına, hem de (donmuş aşı ve aşı sulandırıcısı vb. gibi nedenlerle) aşı sonrası istenmeyen yan etkilere davetiye çıkarılmış olacaktır.

Sonuç olarak Aşıların saklanması için bir aşı buzdolabı olmalı ve bu buzdolabının aşağıdaki özelliklere sahip olması gerekmektedir.

 
  • - Aşı buzdolabı +2 / +8 arasında çalışan bir soğutucu olmalıdır
  • -+4 derece sıcaklığı yakın değerlerde çalışmalıdır
  • -Aşı buzdolabının kapağı fazla açılmamalıdır.
  • -Aşı buzdolabında sadece aşılar olmalı onun dışında herhangi bir gıda maddesi bulunmamalıdır
 

Etiketler:aşı dolabı,kit dolabı,ilaç dolabı,serum dolabı,tek kapılı aşı dolabı,iki kapılı aşı dolabı,cam kapaklı aşı dolabı,blok kapaklı aşı dolabı,emsaş aşı dolabı,rudimed aşı dolabı,aşı saklama dolapları,kit saklama dolapları,aşı dolabı fiyatları,asm aşı dolabı,hastane aşı dolabı,aşı dolabı servis,aşı dolabı istanbul,aşı dolabı özellikleri,aşı dolabı ikinci el,faley aşı dolabı,eczane soğuk zincir dolabı,eczane aşı dolabı,uğur aşı dolabı,uğur aşı dolabı fiyat,no-frost aşı dolabı,veteriner aşı dolabı,laboratuar buzdolabı,medikal buzdolabı,ilaç buzdolabı,aşı buzdolabı

Copyright © 2007- 2019 DT DUYGU LTD.ŞTİ  Her hakkı saklıdır.