Anasayfa Hakkımızda Faaliyet Alanlarımız Misyonumuz İletişim

MİSYONUMUZ

Firmamız; müşteri memnuniyeti politikamız ile bütün alanlarımızda sizlere en iyi hizmeti, her zaman, en iyi şekilde sunuyoruz.

DT DUYGU LTD.ŞTİ olarak ;Çevre politikamız ile hem bugün hem yarınlarımızda daha iyi bir dünya için çalışıyoruz.

Firmamız ;Kalite politikamız ile satışını yaptığımız ürünlerimizi ve hizmetlerimizi  belgelerle tescilliyor, her zaman verimliliği en yüksek seviyede tutmayı hedefliyoruz.

Satış sürecini deneyimli ekibimiz ile takip ediyor, olası riskleri her daim minimumda tutuyoruz.

Kurumsal yapımızla bayiliğini yapmış olduğumuz  yerli firmaları destekliyor ve bunun satışını yapmaktan büyük onur duyuyoruz.

 

 
 

Etiketler:-35 derece derin dondurucu,-45 derece derin dondurucu,-60 derece derin dondurucu,-86 derece derin dondurucu,çift kompresörlü derin dondurucu, -40 dondurucu,medikal derin dondurucu,ultra freezer,vestfrost derin dondurucu,elcold derin dondurucu,plazma dondurucu,plazma için dondurucu,dikey plazma dolabı,vestfrost derin dondurucu,eksi 45 derece derin dondurucu,eksi 60 derece derin dondurucu,eksi 86 derece derin dondurucu,eksi 35 derece derin dondurucu,eksi 80 derece fiyat,eksi 60 derece fiyat,eksi 45 derece fiyat,laboratuvar tipi derin dondurucu,hastane tipi derin dondurucu,

Copyright © 2007- 2019 DT DUYGU LTD.ŞTİ  Her hakkı saklıdır.