Anasayfa Hakkımızda Faaliyet Alanlarımız Misyonumuz İletişim

HAKKIMIZDA

Biz Kimiz

 DT DUYGU DAYANIKLI TÜKETİM MALLARI LTD. ŞTİ olarak 1996'dan beri beyazeşya sektöründe kaliteli hizmet vermekteyiz. Farklı bayiliklerimizin yanında   Medikal sektöründe ihtiyaçlarını karşılamak için bu sektörde faaliyetlerimizi uzman ve profesyonel kadromuzla en iyi şekilde yapmayı amaçlamaktayız.

Bakırköy Mağazamızda DT DUYGU DAYANIKLI TÜKETİM MALLARI LTD. ŞTİ olarak  gerçek mağaza anlayışını sürdürdük ve sürdürmeye devam ediyoruz.

Medikal sektörde ; Aile Sağlığı merkezleri,Üniversiteler,Devlet ve Özel Hastaneler,Laboratuvarlar,Veteriner Klinikleri ve Eczaneler gibi sağlık kuruluşlarına doğru ürün ve bilgiyi sunmayı amaçladık ve bu doğrultuda satışlarımızı yapmaktayız.

Müşteri mutluluğu

Bizim önceliğimiz,müşterilerimizin mutluluğu. Güvenli, mutlu ve keyifli bir alışveriş  için var gücümüzle çalışıyoruz.

Zamanında teslim

İstanbul içinde ve İstanbul dışında anlaşmış olduğumuz kargolarımız ile daha uygun fiyat ile  kargo ücreti sizlere sunuyoruz.

Doğru ürün tespiti

İşinde uzman kadromuz ile Müşterilerimize doğru ürünü seçmelerinde yardımcı oluyoruz.

Ödeme Kolaylığı

Seçmiş olduğunuz ürünlerde ödeme kolaylığı açısından anlaşmalı olduğumuz banka kredi kartlarına taksit imkanı sunuyoruz ve bunu yaparken online olarak  telefon ile bulunduğunuz yerden ödeme işlemini yapabiliyorsunuz

 

Etiketler:-35 derece derin dondurucu,-45 derece derin dondurucu,-60 derece derin dondurucu,-86 derece derin dondurucu,çift kompresörlü derin dondurucu, -40 dondurucu,medikal derin dondurucu,ultra freezer,vestfrost derin dondurucu,elcold derin dondurucu,plazma dondurucu,plazma için dondurucu,dikey plazma dolabı,vestfrost derin dondurucu,eksi 45 derece derin dondurucu,eksi 60 derece derin dondurucu,eksi 86 derece derin dondurucu,eksi 35 derece derin dondurucu,eksi 80 derece fiyat,eksi 60 derece fiyat,eksi 45 derece fiyat,laboratuvar tipi derin dondurucu,hastane tipi derin dondurucu,

Copyright © 2007- 2019 DT DUYGU LTD.ŞTİ  Her hakkı saklıdır.