Anasayfa Hakkımızda Faaliyet Alanlarımız Misyonumuz İletişim

FAALİYET ALANLARIMIZ

Firmamızın satışını yapmış olduğu medikal ve laboratuar cihazlarının doğru biçimde ve doğru alanda kullanılması ilk önceliğimiz olmuştur. Medikal cihazların sadece sağlık alanında değil aynı zamanda teknoloji ve sanayi üretiminde de kullanıldığı görülmektedir. Sanayi alanında numune test edilmesi , numunenin dayanıklılığın ölçülmesi medikal cihazların kullanımı ile sağlanmaktadır. Sanayi sektörü demir çelik ve savunma sanayi bu alandaki örneklerden sadece ikisidir.
Sağlık sektöründe faaliyet alanlarımızın en başında Hastaneler gelmektedir. Hastanelerin farklı bölümlerinde kullanılan ve kullanılmakta olan medikal cihazlar tıp alanında yapılan yeniliklere en büyük faydayı sağlamaktadır. Araştırmalın yapılmasında ihtiyaç olunan soğutucu ve dondurucu grubu cihazlar en çok tercih edilen ürünlerin başında gelmektedir. Eksi 86 derece soğutan derin dondurucular doku saklama ,diş numunesi muhafazasında ve kimyasalların dondurulmasında tercih edilen ürün grubudur. Aynı zamanda kit ve aşılarında kırılmadan soğuk zincirde kullanılması ve saklanması için aşı ve kan saklama dolapları da kullanılan cihazlardan sadece bir kaçıdır.

Etiketler:-35 derece derin dondurucu,-45 derece derin dondurucu,-60 derece derin dondurucu,-86 derece derin dondurucu,çift kompresörlü derin dondurucu, -40 dondurucu,medikal derin dondurucu,ultra freezer,vestfrost derin dondurucu,elcold derin dondurucu,plazma dondurucu,plazma için dondurucu,dikey plazma dolabı,vestfrost derin dondurucu,eksi 45 derece derin dondurucu,eksi 60 derece derin dondurucu,eksi 86 derece derin dondurucu,eksi 35 derece derin dondurucu,eksi 80 derece fiyat,eksi 60 derece fiyat,eksi 45 derece fiyat,laboratuvar tipi derin dondurucu,hastane tipi derin dondurucu,

Copyright © 2007- 2019 DT DUYGU LTD.ŞTİ  Her hakkı saklıdır.