Anasayfa Hakkımızda Faaliyet Alanlarımız Misyonumuz İletişim

VETERİNER-HAYVAN SAĞILIĞI MERKEZLERİ İÇİN TAVSİYE EDİLEN MODELLER

DT RDA-80
+2°C/+8°C Aşı saklama dolabı
Dış ölçüler ( GxDxY ) : 48x52x84 cm / 80 lt. brüt hacim / Cam kapaklı
DT RDA-400
+2°C/+8°C Aşı saklama dolabı
Dış ölçüler ( GxDxY ) : 60x61x189 cm /390 lt. brüt hacim / Cam kapaklı
FKT-390 G
+2°C/+8°C Aşı saklama dolabı
Dış ölçüler ( GxDxY ) : 59x60x185 cm /390 lt. brüt hacim / Cam kapaklı

ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Yukarıda verilen bilgiler tamamen firmamızın tavsiyesidir ve ürün alımında kolaylık sağlaması için düzenlenmiştir.Sağlık Bakanlığı,Veteriner Hekimler Birliği ya da herhangi bir kurum bunlardan sorumlu değildir.Aşı dolabında tercih yapmadan önce ürün hacmi ve raf sayısı ve daha önce kullanmış olduğunuz soğutucunun hacmini göz önünde bulundurarak ihtiyacınız olan aşı dolabını tercih etmeniz önerilir.

Ayrıca;

  • Cam kapaklı aşı dolaplarının tercih edilmesinin sebebi, stok kontrolünün daha kolay yapılabilmesi ve dolabın içinde bulunan soğuk hava kaybının en aza indirgenilmesidir.
  • Tavsiye edilen yukarıdaki aşı saklama dolapları  piyasada satılan datalogger(veri kaydedici)  ile birlikte kullanılabilir.
  • Aşı dolaplarının çalışmasında ortam ısısı önemli olup +15 +30 derecede verimli çalışmaktadır.
  • Elektrik kesintilerinde aşı dolaplarının muhafaza süresi diğer dolaplar gibi kısadır.Bu yüzden güç kaynağı kullanımı tavsiye edilir.
  • Voltaj ile ilgili (düşük ve yüksek voltaj) dalgalanmaların önüne geçmek için Regülatör kullanımı tavsiye edilir.
  • Aşı dolaplarının kontrol sorumluğu kullanıcıya(tüketiciye) ait olup her türlü önlemi almak zorundadır.Bunun ile ilgili oluşabilecek zararlardan firma sorumlu tutulamaz.

 

Etiketler:aşı dolabı,kit dolabı,ilaç dolabı,serum dolabı,tek kapılı aşı dolabı,iki kapılı aşı dolabı,cam kapaklı aşı dolabı,blok kapaklı aşı dolabı,emsaş aşı dolabı,rudimed aşı dolabı,aşı saklama dolapları,kit saklama dolapları,aşı dolabı fiyatları,asm aşı dolabı,hastane aşı dolabı,aşı dolabı servis,aşı dolabı istanbul,aşı dolabı özellikleri,aşı dolabı ikinci el,faley aşı dolabı,eczane soğuk zincir dolabı,eczane aşı dolabı,uğur aşı dolabı,uğur aşı dolabı fiyat,no-frost aşı dolabı,veteriner aşı dolabı,laboratuar buzdolabı,medikal buzdolabı,ilaç buzdolabı,aşı buzdolabı

Copyright © 2007- 2019 DT DUYGU LTD.ŞTİ  Her hakkı saklıdır.